plastik parça boyama
plastik parça boyama

Şirket Profili

Firmamız;

Yaş boyama prosesinde plastik parça boyama, abs plastik boyama, plastik üzerine solvent bazlı boyama ,boyama işlemi öncesi kontrol ve boyama işlemi sonrası kalite kontrolünün yapılarak paketleme hizmeti ile sıfır hatalı katma değeri yüksek ürünler sunmaktadır.

Avrupa’nın önde gelen kurumsal hammadde tedarikçileri ile çalışmakta olup, plastik parça boyama hizmeti için yüksek teknolojiye sahip tesisimizde pozitif basınç alanı, tozdan arındırılmış kaliteli ekipmanlar ile donatılmış boyama alanları oluşturulmuştur.

Plastik parça boyama  hizmetini Sıklıkla otomotiv, beyaz eşya, elektrikli küçük ev aletleri, anahtar priz, elektronik aletler, mobilya aksesuarları ve dekoratif plastik parçaları üreten firmalara fason boyama hizmeti vermekteyiz.

 


Misyon


Daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Personellerimize gerekli eğitimlerin verilerek günümüz teknolojisini özümsemelerini sağlamak ve kurumsal yapımızı daha ileri taşımak.

Çalışmalarımızı İlgili kalite sistemlerine bağlamış bir firma olarak büyümek.

 

Vizyon


Origami Mühendislik çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmek ilk önceliğimizdir.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek.

 

Değerlerimiz

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü  istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın bulunduğu bir çalışma ortamı yaratmak.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak.

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği

Tüm personelimiz “sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır”

Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirmek.

İş sağlığı ve güvenliği uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmak.

Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek.

İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmek.

İşletme sınırlarımız içerisinde, tedarikçilerimizi yukarıdaki esaslar çerçevesinde yönlendirmek

 

Referanslarımız

3dwall kuruluşudur.