abs plastik boyama
abs plastik boyama
abs plastik boyama
abs plastik boyama

Origami Mühendislik olarak yüksek teknoloji ile donatılmış boyahanemizde çevreye duyarlı kuru filtre sistemli boya kabini ve son teknolojiye sahip boya tabancaları kullanılmakta olup  tozdan arındırılmış bölümümüz 100 m2’lik bir alana sahiptir.

Tesisimizde solvent bazlı boyalar  ile plastik parça boyama, Abs pastik boyama, Plastik yüzey boyama, abs boyama işlemleri konusunda fason plastik boyama hizmeti vermektedir.

Firmamız Elektronik Cihazlar, Küçük Ev Aletleri, Anahtar, Priz, Mobilya Aksesuarları, Beyaz Eşya gibi bir çok sektöre fason boyama hizmeti verebilmektedir.

Yüksek kalitede boyamayı ilke edinen firmamızda boyanan parçalar her işlemden sonra titizlikle kontrol edilmektedir. Yüzey hazırlama ve boyama işleminden sonra tek tek kontrol edilerek sevkıyata hazır hale getirilen ürünlerin kalite kontrol onayından geçmeden sevk edilmeleri kesinlikle mümkün değildir

 

PLASTİK YÜZEY BOYAMA

Mal Kabul

Satın alınan veya konsinye gelen ürünler mal kabul alanına kontrol edilerek kabul edilir

 

Ön hazırlık

Satın alınan veya konsinye olarak gelen tüm ürünler plastik yüzey boyama, abs plastik boyama  öncesi  gerekli kontrolleri yapılır.

Bu aşamada  Plastik parça yüzeyindeki kalıp ayırıcı, toz, kir gibi unsurlar temizlenir

 

Plastik Yüzey Boyama

Tozdan arındırılmış, pozitif basınç alanına sahip boyahanemizde yüksek basınçlı boya tabancası ile plastik parça, abs plastik boyama , plastik yüzey boyama işlemi yapılır.

 

Kalite Kontrol

Plastik yüzey boyama işlemi tamamlanan ürünler konusunda uzman personellerimiz tarafından müşterinin kalite kriterleri dahilinde kontrol edilir. Boyanan plastik parçanın yüzeyinde gözü rahatsız edecek ürünlerin ayrılması (toz tanesi, çizik, boya yanması vs.) veya gözü rahatsız etmeyecek şekilde hatasız ürünlerin kabulünün yapılarak paketleme noktasına gönderilmesi.

 

Paketleme

Kalite kontrolden geçen abs plastik boyama işlemi biten ürünlerimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda elle paketleme yada makine ile paketleme yapılır. Ayrıca paketleme işlemi tamamlanan ürünler etiketleme işlemi yapılarak son aşamaya sevk edilir.

 

Sevk Öncesi Son Kontrol 

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda paketlenip etiketleme işlemi yapılan  ürünler personellerimiz tarafından kontrol edilerek paketleme listesi ve gerekli evrakları ile sevk edilir.

 

Firmamız Manuel boyamada abs boyama,plastik boyama,abs plastik boyama, plastik üzerine solvent bazlı boyama , alanlarında fason yaş boyama sektörününde bölgesinin lider firmalarından biri durumundadır.